RDS-Tools z dumą dostarcza ulepszoną wersję swojego najłatwiejszego i najdokładniejszego narzędzia do monitorowania RDS: Server Genius 3.1! Oficjalnie dostępna do pobrania za darmo nowa wersja oferująca szereg funkcji, które przyniosą duże korzyści administratorom RDS.

PRAGA, 26 marca 2018 r. (Newswire.com)

-” Od pierwszego wydania w maju 2017 r. Server Genius było “niezbędnikiem” dla administratorów RDS, którzy chcą uzyskać przejrzyste i niezawodne raporty dla swoich środowisk RDS Server.”

Dzisiaj Server Genius ujawnia ulepszoną wersję, która oferuje znacznie więcej: Administratorzy IT wszystkich typów pulpitów zdalnych będą zachwyceni, gdy odkryją, jak potężne jest to narzędzie do zarządzania IT.

Server Genius to narzędzie do monitorowania przeznaczone do instalacji na serwerach RDS, które gromadzi istotne dane, aby pomóc administratorom w zapobieganiu nadchodzącym problemom związanym z przepustowością, wykorzystaniem pamięci, licencjonowaniem lub zachowaniem użytkowników podczas sesji zdalnych.

Najlepszą cechą serwera Genius jest możliwość wysyłania automatycznych i konfigurowalnych alertów w przypadku zdarzeń stanowiących zagrożenie. Te alerty mogą być wysyłane w czasie rzeczywistym pocztą e-mail lub w formie powiadomienia. Jest to idealne rozwiązanie do wykrywania i rozwiązywania problemów na czas oraz unikania skarg użytkowników. Ponadto interfejs sieciowy zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich danych – nawet na telefonach komórkowych i tabletach!

A teraz to niesamowite narzędzie zapewnia administratorom możliwość monitorowania stron internetowych.

Serwer Genius 3.1 monitoruje i wykrywa awarię witryny

Jeśli witryna zostanie zamknięta z dowolnego powodu, np. Z powodu przeciążenia przepustowości lub wygasłej nazwy domeny, może spowodować prawdziwy kryzys gospodarczy dla firmy. Jeśli chodzi o firmy handlu elektronicznego, strony internetowe są pierwszym źródłem przychodów, a każda godzina z awarią witryny może doprowadzić do setek utraconych klientów.

Zespół RDS-Tools z dumą prezentuje nowe funkcje i udoskonalenia oferowane przez Server Genius:

Serwer Genius daje administratorom możliwość monitorowania witryn internetowych i śledzenia danych o wydajności, kondycji witryny, dostępności i czasu reakcji. Integruje szczegółową grafikę pokazującą czas ładowania strony internetowej, a także ogólną wydajność w ciągu dnia, tygodnia i miesiąca.

Oznacza to, że z tego samego interfejsu administratorzy mogą szybko sprawdzić działanie wszystkich swoich serwerów i stron internetowych. Jeśli wystąpi problem, dana witryna będzie migać na czerwono na głównym pulpicie nawigacyjnym, ostrzegając administratora w czasie rzeczywistym. Jest to najlepsze dostępne narzędzie, aby uniknąć kosztownych niespodzianek dla firm.

Ta nowa wersja zawiera również wielojęzyczną obsługę języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego, a kolejne języki są dodawane w nadchodzących miesiącach.

Pobierz teraz serwer Genius: 

Wersja próbna za darmo!

Licencja Server Genius 3.1 zapewnia monitoring dla maksymalnie 25 serwerów i 25 stron internetowych.