Ransomware są najbardziej znaczącymi współczesnymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Łatwo jest pobrać je przez pomyłkę z zainfekowanej strony internetowej, wystarczy otworzyć je za pośrednictwem złośliwych stron reklamowych lub otrzymać je jako załącznik ze spamowanych wiadomości e-mail. Te programy to nowa i najgorsza generacja złośliwego oprogramowania. Ich działania na twoich systemach albo całkowicie zablokują twój dostęp, albo zaszyfrują większość twoich plików, dopóki nie zapłacisz za żądanie cyberprzestępców. Nie gwarantuje to jednak zwrotu danych i może sparaliżować twoje działania biznesowe. Niestety, Ransomware są zazwyczaj bardzo dobrze ukryte, a ich efekty są trudne do uniknięcia – chyba że masz odpowiednią ochronę.  

Ochrona RDS-Knight Anti-Ransomware skutecznie wykrywa, blokuje i zapobiega atakom ransomware. Zapobiegnie to katastrofalnej konsekwencji Twojej firmy, usuwając oprogramowanie ransomware na wczesnym etapie. Zaraz po wykryciu aktywności ransomware w twojej sesji, RDS-Knight szybko skanuje twój system i natychmiast ostrzega cię, dostarczając ci listę zainfekowanych przedmiotów do kwarantanny. Dzięki dostępowi do szczegółowych informacji o źródle ataku dowiesz się, jak przewidywać te zagrożenia.

Co więcej, RDS-Knight łączy w sobie najbardziej popularne metody kryptograficzne, a także możliwe do przewidzenia zmiany zapewniające optymalną ochronę.

Akcja RDS-Knight Anti-Ransomware to ochrona potrzebna do szybkiej odpowiedzi, zminimalizowanych ataków, zwiększonej świadomości i oszczędności czasu w odniesieniu do odzyskiwania danych. Ta funkcjonalność jest zawarta wyłącznie w najnowszej wersji RDS-Knight ULTIMATE Protection z 5 innymi niezawodnymi funkcjami bezpieczeństwa dla serwerów RDS:     

Homeland Protection: uniemożliwia zagranicznym intruzom otwarcie sesji.     

Zapobiega atakom Brute-Force: umieszcza na czarnej liście niepoprawne adresy IP.     

Ograniczenie czasu pracy: zabrania użytkownikom łączenia się w nocy (dla użytkownika lub grupy użytkowników).   

Jedno kliknięcie, aby zabezpieczyć pulpit: zapewnia wysoce bezpieczne środowisko użytkownika (dla poszczególnych użytkowników lub grup).     

Ochrona urządzenia końcowego: ogranicza dostęp na urządzenie (dla użytkowników).

Pobierz najnowszą wersję RDS-Knight 3.0 i przetestuj sam przez 15 dni za darmo.

Nowa wersja zawiera nowe funkcje i ulepszenia. Sprawdź sam.